• info@indirim-sepeti.net
  • +43 (0) 660 300 3133
Beobachten Zu Favoriten hinzufügen
347 BESUCHER
  • Inhaber: Murat BARAKALI
  • Adresse: Bahnhofstr. 16 6850 Dornbirn
  • Telefon: +43 (0) 650 6850 888
  • Soziale Medien:
Öffnungszeiten Mo.-Fr. 09:00 - 18:00 Sa. 09:00 - 15:00

Firma Über uns

YURT İÇİ ve YURT DIŞI HAVAYOLU UÇAK BİLET SATIŞLARI
Tüm havayolları şirketlerinden talep ettiğiniz biletleriniz için, rezervasyon ve uygun fiyatlan dırmalar yapılarak sizlere aktarılır. Biletlerinizi isteğinize göre istediğiniz yere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Bu hizmet için bizi bir telefonla aramanız yeterli olacaktır.

KONGRE, SEMİNER ve TOPLANTI ORGANİZASYONLARI
Global Touristik, sektör dayanışmalarında en güzel örneklerden biri olan kongre, seminer ve toplantı konusunda detaylı bir hizmet paketini sizlere sunuyor. Kongre organizasyonunda ihtiyaçlar kapsamına giren tüm konular Arvin Turizm’in profesyonel hizmetler kapsamındadır. Böyle bir organizasyonda sizlere aşağıda belirtilen tüm hizmetleri vermekten mutluluk duyacağız.

· Simültane sistemler
· Tercüman ve Hosteslik hizmetleri
· Transfer hizmetleri
· Konaklama hizmetleri
· Multivizyon, Sinevizyon & Dia Show hizmetleri
· Tanıtım, promosyon ve baskılı malzeme hizmetleri
· Kokteyl ve gala yemekleri
· Davet organizasyonları
· Salon düzenleme hizmetleri
· Turistik gezi hizmetleri

ULAŞIM HİZMETLERİ
Misafirlerimizin Rezervasyonları Sırasında Başlayan Kaliteli Hizmetin Devamı Olarak Uçak, otobüs sonrası transferlerde de gösteriyoruz. IATA Temsilcisi olarak başta Türk Hava Yolları Olmak üzere her türlü ulusal ve uluslar arası Hava Yolu Şirketlerinin Bilet Satışlarını Sertifikalı ve Deneyimli Kadrosu ile Gerçekleştirmektedir.

KONGRE & FUAR ORGANİZASYONLARI
Eğer bir kongre ya da fuar organizasyonu düşünüyorsanız bunun zor ve kolay yolları var. Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağımız mekanın ve programın belirlenmesinde Anı Tur meeting & incentive departmanı sizinle hareket ederek o listenin şekillenmesini ve sorunsuz işlemesini sağlar. Konukların uçak ve/veya otobüs ile ulaşımları, tüm gezi ve transfer hizmetleri, her türlü banket hizmetleri; kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, kahve molaları, boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar, oyunlar, animasyonlar, fotoğraf çekimi, video çekimi gibi hizmetler, basın ilişkileri, firmalar bayiler arası her türlü diyalog, teknik hizmetler; toplantı için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü hediyelik eşya yapımı, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yapımı tarafımızca yapılan hizmetlerdir.

TOPLANTI & SEMİNER ORGANİZASYONLARI
Her türlü bayi toplantısı, seminer, promosyon ve organizasyonlarınız için yapılacak tüm düzenlemeleri bırakın Global Touristik meeting & incentive departmanı olarak sizin için organize edelim. En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı amatör ruhlu profesyonel kadromuz ve gelişen teknolojiyi yakalama çabamız projenizin her adımdaki desteğimizle sürecektir. En iyiyi en uygun fiyat ve şartlarla size hazırlamak ve sunmak görevimiz olacaktır.

ULUSLAR ARASI KONGRE ORGANİZASYONLARI
Uluslar arası kongre organizasyonlarında kongrelere atılacak olan misafir ve çalışanların kayıt işlemleri, ulaşım, otel rezervasyonları, transferler, sosyal program akışları, rehber temini, iletişim gibi alanlarda destek ve hizmet vermekteyiz.

ÖZEL GEZİ GRUPLARI (Yurtiçi – Yurtdışı)
Yurtiçi ve yurtdışı, Kıbrıs, kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi Global Touristik metin & incentive departmanı olarak sunuyoruz. Siz aklınızda oluşturduğunuzu bize söyleyin biz gerçekleştirelim.

KÜLTÜR TURLARI
Türkiye’nin 7 Farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde, otobüs ve uçak olmak üzere farklı ulaşım araçlarımız ile geziler düzenlemekteyiz. Bölgelerimizde yer alan en uygun otel ve restoranlarda konaklama yaparak gezilerimizde kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlardaki başarılarımız sayesinde her geçen gün ülke güzellikleri biraz daha tanınmasında ve anlaşılmasında katkıda bulunuyoruz. Türkiye ‘de kültür turlarının öncüsü olan acentemiz, farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BALAYI PROGRAMLARI
Balayı hayatın en unutulmaz anların yaşanıldığı romantik, sorunsuz, baş döndürücü bir anıdır. Bunu yaşatmak için bizler tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Balayı için bizim hazırladığımız kusursuz paketlerin yanı sıra sizinde fikirleriniz ve düşlerinizle rüya gibi balayı yaşama ayrıcalığı Global Touristik farkı ile.

YURTİÇİ – YURTDIŞI UÇAK BİLETLERİ
Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti talepleriniz için IATA üyesi ve THY yetkili acentası olan Global Touristik, talepleriniz dünyanın tüm önemli havayolları ile online bağlantılı merkezi rezervasyon sistemi ile anında değerlendirilir. Yaptıracağınız dış hat rezervasyonlarınız için geçilecek teyid mesajıyla rezervasyona ait tüm teknik bilgiler fiyat, tarih değişikliği ve iptal şartları gibi önemli ayrıntılar bilgilerinize sunulur.

ŞEHİR TURLARI
Tüm yerli ve yabancı misafirler için, yurtiçi ve yurtdışında, deneyimli şoförlü araçlarımız ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde, Global Touristik meeting & incentive departmanı dünyadaki tüm şehirler için istediğiniz tur programları ve seçenekleri sunmaktadır. Dünyadaki şehirlerin güzelliklerini gelin hep beraber yaşayalım.

MÜNFERİT İŞ GEZİLERİ
Günümüzde iş seyahatleri profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. İş seyahatlerinizin başarılı geçmesi acentelerin uzmanlık alanı ve deneyimine bağlıdır. Bunu için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz Global Touristik uzmanlaşmış kişilerden oluşan farklı departmanlarıyla iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transfer hizmetleri, uluslar arası kongre kayıtları, uluslararası seyahat sigortası taleplerinizi tümünde hizmet vermektedir.

Kommentar zum Unternehmen

Kommentare zum Unternehmen

Es gibt keine Kommentare.